Дробеструйні камери

Виробництво дробоструминних камер під ключ

Компанія ПП Гарантія Плюс пропонує ізготовлніе камер дробоструменевого очищення. Ми можемо розробити і виготовити дробоструминні камери згідно заданих розмірів робочої зони. Пропонована камера, за бажанням замовника, може мати прохідну або тупикову конструкцію, може бути утеплена мінеральною ватою товщиною 50мм для запобігання шуму або виготовлена тільки з використанням внутрішніх панелей, захищених Абразивостійкий гумою.

Ми пропонуємо замовнику виготовити індивідуальну камеру дробоструменевого очищення, з урахуванням усіх його побажань, за звичайною розрахунковою ціною, без націнки за нестандартність.

Для збільшення продуктивності, зниження шкідливості виробництва, а також збільшення швидкості обробки деталей, пропонована камера може бути оснащена всім необхідним обладнанням, що дозволяє в автоматичному режимі проводити збір, підйом, очистку та завантаження колотої дробу в нагнітальні ресивери, а також проводити очищення відпрацьованого повітря, нагрівання і рециркуляцію.


Дробоструминні камери


  Залиште заявку

  staff-1

  Павло Гриценко


  Промислові дробоструминні камери

  Камера дробоструменевого очищення призначена для очищення дробом зварних металоконструкцій і підготовки поверхні для фарбування та складається з наступних елементів:


  Дробеметная установка принцип роботи


  1. Корпус камери з в’їзними воротами і системою повітропроводів
  2. Скреперний підлогу, закритий оцинкованими гратами
  3. Ковшовий елеватор для підйому дроби
  4. Сепаратор для очищення дроби з накопичувальним бункером
  5. Дробоструминні апарати на 1 або 2-х операторів з автоматикою
  6. Система очищення повітря з напірним вентилятором
  7. Шафа управління з автоматикою

  З докладним описом роботи ви можете ознайомитися в статті “Дробеметні установка – принцип роботи”.

  Компанія Гарантія Плюс, протягом 20 років проектувала і виготовляла фарбувальні камери для різних галузей машинобудування. Але останніми роками стало актуальним запит не тільки на якісну і конкурентну забарвлення в умовах фарбувальної камери, а й на якісну підготовку поверхні перед фарбуванням. Для багатьох виробників вихід на нові ринки і перший досвід експорту показав, що вироблена продукція повинна не тільки мати конкурентоспроможні технічні характеристики, а відповідати за якістю забарвлення і терміну антикорозійної стійкості.

  Якість фарбування залежить від трьох основних чинників:

  Підготовка поверхні під забарвлення є неодмінною умовою збереження створенні привабливого і надійного антикорозійного покриття. Поверхня металу повинна бути очищена від іржі, шлаків і різних сторонніх покриттів, поверхні повинна бути задана необхідна технологічна шорсткість, до того ж повинні бути прибрані, і згладжені зайві задирки. Все це досягається дробеструйной обробкою виробів.

  Для дробеструйной очищення листового металу, фасонних труб і металопрокату можуть використовуватися автоматичні лінії з очищення. Але, коли мова йде про виробництво більш складних виробів, що мають не просто рамну конструкцію, а й приварені елементи з листового металу, виробів з тривалим терміном виготовлення, виробів до яких пред’являються високі вимоги до якості забарвлення, тоді, єдиним правильним виходом служить установка в технологічний процес, безпосередньо перед фарбуванням, камери дробеструйной очищення.

  Замовте консультацію фахівця заповнивши форму нижче:


   Залиште заявку

   staff-1

   Павло Гриценко