Про компанію

ПП “ГАРАНТІЯ ПЛЮС”

ПП «Гарантія Плюс» з 1997 року займається розробкою і виробництвом промислових фарбувальних комплексів і індустріальних фарбувально-сушильних камер. Серед наших клієнтів компанії з України, Білорусії, Росії, Румунії та Грузії.

ПП «Гарантія Плюс» – офіційний дистриб’ютор індустріальних фарб PPG SELEMIX в Україні. Ми надаємо повний спектр індустріальних фарб, грунтів і емалей по металу і пластику від лідерів галузі.

ПП «Гарантія Плюс» є представником концерну «TRIO», що спеціалізується на виробництві дробильно-сортувальної техніки. Також компанія є розробником і ексклюзивним постачальником на ринок України епоксидної заливальної суміші для конусних дробарок «Guarant HPCBC».

 

Керівництво компанії

Павло Гриценко

Директор

Володимир Савінський

Головний інженер

Дмитро Гриценко

Технічний директор

 

Наші переваги
20 років досвіду

Компанія Гарантія Плюс працює з 1997 року. Нами розроблялися фарбувальні камери для широкого спектру застосування – від невеликих металоконструкцій і автомобілів до вагонів, літаків і вертольотів. За 20 років нами накопичено дуже великий досвід в області побудови фарбувально-сушильних комплексів.

більше 100 проектів

За 20 років ми виконали більше ста проектів, модернізували, відремонтували і переобладнали десятки фарбувальних і дробоструминних камер для наших клієнтів.
Подивитися виконані проекти

два роки гарантії

Ми даємо два роки гарантії на нашу продукцію, тому, що впевнені в якості вироблених нами камер. У разі необхідності ми виконуємо гарантійні зобов’язань в найкоротші терміни.

індивідуальні проекти

У нас великий досвід розробки фарбувально-сушильних комплексів для різних умов. Ми враховуємо розміри приміщення, будуємо камери по заданих розмірах для фарбування виробів будь-якого розміру, включаючи мобільні камери.

навчання персоналу

Ми активно беремо участь в пусконалагоджувальних роботах кожного проекту і навчаємо співробітників наших клієнтів роботі в фарбувальними комплексами, консультуємо особисто і віддалено.

дистриб’ютор PPG

Гарантія Плюс – офіційний дистриб’ютор індустріальних фарб PPG лінійки PPG Selemix в Україні, професійних індустріальних покриттів.
Фарби PPG Selemix

Наша адреса

Центральний офіс:
49087 Україна, м Дніпро. пров. Універсальний. 6 оф. 207
Всі контакти