Промислові фарби та покриття

Ми пропонуємо професійні промислові фарби та покриття для машинобудування, обладнання, забарвлення по металу та інших типів виробництв. В асортименті фарби і грунти для всіх видів фарбування і в будь-якому кольорі.

ПП Гарантія Плюс – офіційний дистриб’ютор і представник концерну PPG в лінійці промислових фарб PPG Selemix в Україні

Лінійка промислових лакофарбових матеріалів SELEMIX проводиться на заводах в Італії і Англії. Склад готової продукції для східної Європи розташований в Варшаві, що сприяє простий і швидкої логістики.


Промислові акрилові фарби

Промислові покриття

Промислові поліуретанові покриття


Виготовлення промислових покриттів

Асортимент промислових матеріалів включає всю гаму індустріальних фарб: поліуретанові глянсові фарби, текстурні фарби, матові і напівматові, акрилові фарби з високим ступенем блиску, епоксидні фарби для спеціальної продукції, алкідні, целюлозні і спеціальні промислові фарби. Окремою гамою пропонуються грунт-фарби DTM, які наносяться прямо на метал. Вони представлені в різному ступені глянцю 10%, 30%, 50%, 70% і 80%.

Система має біндерную основу, що робить приготування промислової фарби дуже швидким. Ми протягом 10 хвилин можемо приготувати будь-який колір по RAL і відправити Вам.

Біндерная система дозволяє нам тримати на складі набір барвників і смол і мати можливість швидко приготувати фарбу будь-якого кольору за лічені хвилини. Є грунти, які можуть бути Колеровать точно в колір по заданому RAL.

Для будь-яких типів виробництв, під будь-які потреби передбачена широка лінійка грунтів. Представлені чотири види епоксидних грунтів, що дозволяють отримати найвищу ступінь захисту з терміном гарантії 15 років, найпопулярніший стандартний поліуретановий грунт, також величезний вибір грунтів спеціального призначення.

Порядок роботи з підбору та виготовлення фарби

Для наших клієнтів ми пропонуємо багаторічний, відпрацьований нашими колегами алгоритм роботи.

Наші фахівці можуть приїхати на ваше підприємство і подивитися на існуючу систему підготовки та забарвлення, визначити ступінь підготовки і ступінь шорсткості поверхні, зрозуміти ваші вимоги і дізнатися основні побажання. Після цього Вам будуть запропоновані одна або кілька можливих систем лакофарбових матеріалів, які б максимально відповідали вашим завданням.

Коли будуть визначені системи, ми приготуємо фарбу потрібного кольору по RAL в тому обсязі, який вам необхідний для забарвлення всього виробу і запропонуємо безкоштовно даний продукт на випробування.

Наш технік в процесі випробувань підкаже Вашим малярам як приготувати продукти для нанесення, допоможе підібрати в’язкість і підкаже оптимальний метод нанесення. Фарбування роблять Ваші фахівці в Ваших стандартних умовах і Вашим інструментом. Це робиться для того, щоб зрозуміти різницю самих продуктів. Після, якщо продукт Вам підійдуть за характеристиками і ціною, ми дамо рекомендації що треба змінити і який інструмент використовувати щоб одержати максимальний ефект від використання ЛФМ, починаючи від вибору інструменту, діаметра сопел, використовуваного тиску і закінчуючи практичними рекомендаціями щодо більш правильним технікам забарвлення. Наші техніки мають багаторічний досвід забарвлення і дані поради можуть бути корисні, тому ми завжди готові поділитися своїми знаннями і досвідом.

Промислові покриття – ціна

Ви можете купити фарбу в Україні зробивши замовлення по телефону або замовити консультацію фахівця заповнивши форму нижче:


  Залиште заявку

  staff-1

  Павло Гриценко


  Професійні промислові покриття і фарби

  Представником всесвітньо відомого концерну PPG в індустріальній лінійці промислових фарб SELEMIX компанія Гарантія Плюс стала не випадково. Довгий пошук виробника якісних лакофарбових матеріалів, аналіз виробництв і зустрічі з виробниками в таких країнах як Індія, Іран, Тайвань дали нашій компанії впевненість, що кращий продукт для промисловості з кращою ціною і найкращим технічним і документальним супроводом може запропонувати тільки по-справжньому кращий виробник.

  Світовий концерн PPG, головний офіс якого знаходиться в Сполучених штатах, є світовим лідером у виробництві лакофарбових матеріалів. Той факт, що до складу даного концерну входять такі виробники лакофарбових матеріалів, як PPG, ICI Nexa Avtocolor, Max Mayer з великою кількістю різноманітних продуктових лінійок як для автомобільних виробництв, так і для промислових підприємств, говорить про те, що сумарні інвестиції в передові розробки і їх спільне використання в усіх вироблених лінійках у компанії PPG дуже висока. Індустріальна лінійка матеріалів для промислових підприємств SELEMIX пропонує максимально якісні і до того ж максимально доступні матеріали, здатні своїм асортиментом задовольнити потреби будь-якого підприємства, що виробляє продукцію, яка використовується на суші.