Виробницьтво фарбувальних камер

ПП Гарантія Плюс є вітчизняним виробником фарбувальних камер і комплексів в Україні. Ми займаємося будівництвом фарбувальних комплексів з 1997 року і маємо досвід розробки та впровадження понад 100 проектів.

Ми можемо виготовити фарбувальні камери будь-якої конфігурації, під будь-які завдання і вимоги технологічного процесу.

Пропонуємо як будівництво фарбувальних камер під ключ, так і модернізацію і доопрацювання – від невеликих боксів до фарбувально сушильних комплексів (ліній) для вагонів, локомотивів і літаків.


Фарбувальна камера для вантажівок

Фарбувальна камера для автомобілів

Фарбувальна камера для літаків


Виготовлення фарбувальних камер під ключ

Промислові фарбувальні камери можуть бути будь-якої конфігурації і розмірів, але всі вони мають загальну принципову схему, і складаються з одних загальних елементів:

Споруда камери займає кілька місяців. Залежно від потреб замовника, встановлюється додаткове обладнання: світильники, підйомники для малярів, кран балки, рейки для вагонів, пересувні сушки для проведення сушіння в локальних зонах, додаткова вентиляція і т.д.

Для випадків, коли габарити вироби настільки великі, що неможливо створити фарбувальну камеру для грунтування або забарвлення вироби, ми пропонуємо нашим замовникам виготовити пересувний технологічний портал для забарвлення.

Принциповою відмінністю є те, що вони не поміщається всередину камери, а залишається нерухомим, а вздовж вироби переміщається портал на рейковому шляху, всередині якого створюється збалансований повітряний потік, що дозволяє виробляти забарвлення виробів.

Наші промислові камери для фарбування пристосовані для виконання різноманітних задач на підприємствах в різних областях: машинобудування, сільськогосподарське виробництво, меблеве виробництво, авіабудування, вагонобудування і т.д.

Кожна вироблена нами фарбувальна камера за своєю суттю є унікальною, тому що будь-яке підприємство має різні запити стосовно технічним характеристикам

Всі елементи виготовляються виходячи з розмірів об’єкта, для якого вони призначені, і площі, яку відвели під розміщення.

Ціна

Ціна фарбувального комплексу варіюється в великих межах, так як залежить від:

Орієнтовну ціну на виготовлення фарбувальних камер ви можете дізнатися в ході безкоштовної консультації просто зателефонувавши нам або надіславши заявку.


  Залиште заявку

  staff-1

  Павло Гриценко


   

  Чому потрібно працювати саме з нами

  Споруда “під ключ”

  Проектування, виробництво, постачання, монтаж і обслуговування фарбувально-сушильних комплексів в Україні з гарантією якості і термінів. Від проекту до запуску з урахуванням ваших вимог.

  Гарантія плюс – виробник

  А значить ніяких посередників і переплат. Крім того, завдяки цьому ми можемо оперативно вирішувати виникаючі питання і нюанси.

  Надійна якість

  Наша компанія використовує комплектуючі тільки тих брендів, які представлені і продаються на ринку України. Це вентилятори виробництва «Rosenberg» (Німеччина) і «Nicotra», (Італія), дизельні пальники «Riello» (Італія), газові пальники «Unigas» (Італія »), сервоприводи« Belimo »(Швейцарія), повітряні клапана« Веза » (Росія), електрообладнання «Siemens», «Omron», «Mitsubishi» і т.д.

  Більше 20 років досвіду

  Займаємося проектуванням та виготовленням фарбувальних комплексів з 1997 року. Ми встановили понад 100 фарбувальних комплексів на території України, Білорусії, Росії, Грузії та Румунії. А це означає, що ви можете бути впевнені в якісному результаті.

  Гарантійне та післягарантійне обслуговування

  ПП Гарантія Плюс на 100% відповідає за якість продукції, тому даємо надійні гарантії. Наш фахівець сам виїде до вас в разі необхідності і оперативно вирішить всі проблеми.

      Залиште заявку

   staff-1

   Павло Гриценко


    

   Фарбувальна камера може бути виконана у вигляді спеціального боксу, а в разі необхідності може бути використано окреме, ізольоване приміщення для професійного фарбування дуже великих, негабаритних об’єктів. Серед реалізованих нами проектів є камери для залізничних вагонів і локомотивів, вертольотів, літаків та іншої техніки. Також були реалізовані проекти для негабаритних металоконструкцій з використанням мобільних камер. Таким чином фарбувальна камера – це ізольоване приміщення з відфільтрованої повітряним середовищем. Такий спосіб забарвлення є гарантією якісного покриття виробів. Дотримання температурного режиму, конвекції повітря і режиму сушки дасть найкращі результати.

   Для кожного клієнта створюється окремі проект, проводяться розрахунки повітрообміну, освітлення та інших параметрів. Виходячи з розрахункових параметрів ми пропонуємо на вибір елементи обладнання різних виробників маючи на меті досягти баланс максимальної якості та надійності.